Ataköy Halı Yıkama

Temizel Halı Yıkama Ataköy'de de hizmet vermektedir.Ataköy de halı yıkama firması olarak bize  0(5469465 5870telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ataköy de temizel halı yıkama firması olarak halılarınızı ilk günki gibi temiz yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Size daha kaliteli ve hesaplı hizmet vermek prensiplerimiz arasındadır. Halılarınızı evinizden alıyor temizliyor evinize ücretsiz teslilm ediyoruz.

Halılarınızı halı hurçlarında teslim ediyoruz. Böylece hem doğayı koruyoruz. Hemde halılarınızı hurçlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Ataköy de halı yıkama arıyorsanız bizi denemeden halı yıkattım demeyin

Ataköy Halı Yıkama olarak her geçen gün artan müşteri potansiyelimizle sizlere Ataköy'de de  halı yıkama hizmeti veriyoruz. Tüm halı yıkatmalarınızda halı hurcu hediyemizdir. Halılarınızı hurçlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

Ataköy' de hizmetlerimiz arasında halı yıkama , yerinde halı yıkama , koltuk yıkama, yatak yıkama , yorgan yıkama , battaniye yıkama , halıfleks yıkama yer almaktadır.Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz .

Macera Aramayın! Halılarınızı güvenilir ellere Temizeller halı yıkama fabrikasına teslim edin.

Ataköy halı yıkama için hemen arayın..

0546 465 5870

0546 465 5869