Firmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir.İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız Bahçelievler'de yeni açılan şubemiz ile siz değerli İkitelli OSB halkına Başakşehir  halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyar. 

Başakşehir halı yıakama olarak her geçen gün Başakşehir de büyümekteyiz sizde bu temizliğin kalitesini denemek istiyorsanız hemen arayın..

Firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır.Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

 

Firmamız ;
İkitelli OSB halı yıkama,
İkitelli OSB koltuk yıkama,
İkitelli OSB yorgan yıkama,
İkitelli OSB stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

Bize Temizel Halı Yıkama olarak

0(546) 465 58 69

numaralardan ulaşabilirsiniz.

İkitelli OSB için lütfen sadece 2.Bölge Telefon numaralarındanARAYINIZ!!

Telefon Numaraları

 0546 465 5869

0(850)840 2180