Küçükçekmece halı yıkama Firmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir.İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız Halkalı'da  yeni açılan şubemiz ile  8 yılın tecrübesi ile siz değerli Küçükçekmece halkına Küçükçekmece  halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyar.

Küçükçekmece bölgesinde bir halı yıkama arıyorsanız ve aradağınız halı yıkama firması hesaplı ve kaliteli olsun istiyorsanız bizi denemeden karar vermeyin. Son teknoloji ürünlerimiz ve makinalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz Küçükçekmece bölgesinde aşağıdaki hizmetlerin hepsini vermketeyiz.Küçükçekmece bölgesinin tüm mahallerine hizmet vermekteyiz farkımızı fark edin Temizel Halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatmadan halı yıkattım demeyin.

Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Kapalı Sistem Halı Kurutmanın avantajları neler derseniz...

- Halılarınız toz toprak gibi dış etkenlere mağruz kalmaz

- Halılarınızın ıslak gelme ihtimali olmaz

- Tüm dış etkenlerden arındırılmış olur

-Dört mevsim halı yıkama hizmeti verebilmekteyiz.

-Halılarınız kış mevsimi dahi olsa en hızlı şekilde teslim edilir.

Sizin için en iyi temizliği sağlamak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. 

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

Şampaunlarımızda bir dünya markası olan Era111 kullanmaktayız. Bu sayede antibakteriyel yıkama ile tanışmış olursunuz. Unutmayın sağlınız önemlidir. Kolay durulana bilen kalıntı bırakmayan şampuanların kullanılmasının en önemli sebebi emekleyen bir çocugunuz varsa halının üzerinde gezip elini ağzına götürdüğünde kalan şampuan kalıntıları sağlını tehlikeye atmaktadır. Sağlığınız için Temizel Halı Yıkama.

 

Firmamız ;
Küçükçekmece' de halı yıkama,
Küçükçekmece' de koltuk yıkama,
Küçükçekmece' de yorgan yıkama,
Küçükçekmece' de battaniye yıkama,
Küçükçekmece' de stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

Bize Temizel Halı Yıkama olarak

0(850)840 2180

0(546)465 58 70

0(546) 465 58 69

numaralardan ulaşabilirsiniz.