Zeytinburnu halı yıkama firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır ve size özel hurçlarımızda teslim edilmektedir.Zeytinburnu gibi yoğun olan ilçelerde halı yıkama işlemi çok zor bir iş haline gelmiştir. Profesyonel bir halı yıkama firması arıyorsanız temizel halı yıkama yı denemeden halı yıkattım demeyin.

 

Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Zeytinburnu bölgesinde halı yıkama firması arıyorsanız Zeytinburnu bölgesinde tüm mahallerine hizmet vermekteyiz. Halılarınızı eviniden alıyoruz ücretsiz bir şekilde evinize teslim ediyoruz. Hesaplı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsaunuz Temizel halı yıkama fabrikasını arayın farkımızı fark edin. 

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

Zeytinburnu' nun tüm mahallerine hizmetimiz vardır.

Bize Temizel Halı Yıkama olarak

0(850)840 2180

0(546)465 5870

0(546) 465 58 69

numaralardan ulaşabilirsiniz.