Temizel Halı Yıkama firması yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurumsallaşmak adına her geçen gün yeni adımlar atarak siz değerlı müşterilerimize hesaplı ve kaliteli halı yıkama hizmetini sunma gayretindeyiz. 

Hesaplı ve Kaliteli hizmeti nasıl sunuyoruz ?

Halılarınızı son teknolji ürünü olan bir dünya markası şampuan ile yıkıyoruz. Bir dünya markası olan şampuan nedir diye sorarsanız Era111 dir. Antibakteriyel ve ekolojik bir şampuandır. Böylece sizin sağlığınızda önemsiyoruz. Hiç bir şekilde halılarınızda ağartıcı kullanmıyoruz. Sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. 

Halı yıkama  denince akla ilk gelen bir halı yıkama firması olma yolunda İstanbul'un bir çok semtinde hizmet veriyoruz. Halılarınız yıkanmadan önce türlerine göre ayrılamaktadır.Halınıza en uygun halı şampuanı ile yıkanmaktadır.Halınız için en ideal sıcaklık olan 40 derece yıkanmaktadır. Halılarınız yıkandıktan sonra leke kontrolu yapılmaktadır eğer çıkmayan bir lekesı mevcut ise leke çıkartma işlemi uygulanıp tekrar yıkamaya gönderilmektedir. ve size en hızlı şekilde halınızı teslim etmeyi hedeflemekteyiz. Halılarınızı daha sonra kapalı sistem kurutmaktayız.

Kapalı Sistem Halı Kurutmanın avantajları neler derseniz...

- Halılarınız toz toprak gibi dış etkenlere mağruz kalmaz

- Halılarınızın ıslak gelme ihtimali olmaz

- Tüm dış etkenlerden arındırılmış olur

-Dört mevsim halı yıkama hizmeti verebilmekteyiz.

-Halılarınız kış mevsimi dahi olsa en hızlı şekilde teslim edilir.

Sizin için yaptıklarımız bu kadarmı derseniz. Bu geçirdiğimiz pandemi döneminde halılarınızı kuruturken ozon dezenfeksiyonu uygulamaktayız. Böylece Halılarınız paketleme aşamasında paketlendikten size gelene kadar steril kalmaktadır.

 

Hizmet Bölgelerimiz

 

Halılarınız Temiz Ellerde