İstanbul koltuk yıkama firması İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Önceden alıcağınız randevu ile gelip koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuklarınızın temiz olması sağlığınız açısından çok önemlidir. İşte tam bu noktada temizel koltuk yıkama firması devreye girmektedir. Koltuklarınızı tüm bakterilerden ve kirlerden arındırıyoruz. Koltuk yıkama hizmetini büyük titizlikle yürütüyoruz. Koltuk yıkama işlemi profesyonel bir iştir lütfen profesyonellere bırakınız. İstanbul'da koltuk yıkama firması arıyorsanuz temizel koltuk yıkama firması tam size göre

Koltuk yıkama işlemi 4 ayrı işlemden geçmektedir Bu işlemler sırası ile;

  • Kimyasalın Hazırlanması:Koltuğunuzun kumaşına uygun antibakteriyel şampuanlar kullanarak kimyasal hazırlanır.

  • Köpürtme: Hazırlanan kimyasal ilk başta koltuk üzerinden makineden alınan sıcak su sayesinde lekeler yumuşatılır.

  • Bölgesel kirler: Eğer koltuğunuzda bölgesel kirler varsa oraya sıcak ile antibakteriyel leke sökücü sıkılır ve fırcalanır.

  • Vakumlama: Makineimizin güçlü vakumu sayesinde en dipdeki kirleri bile çıkartarak en kısa sürede kuruma süresi elde edilir. 

Kullandığımız makineler son teknoloji makinelerdir makinenin verdiği sıcak su sayesinde en iyi dezenfeksiyon işlemini yapıyoruz ve lekeleri kirleri en iyi şekilde yumuşatarak vakumluyoruz. Makinemizin kullanmış olduğu vakum teknolojisi koltuklarınızın en dibindeki kirleri bile çıkartarak daha sonra koltuklarınızın erkenden kirlenmesini engeller.

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Güngören Koltuk Yıkama

Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Yenibosna Koltuk Yıkama

Bağcılar Koltuk Yıkama

Yeni web sitemiz yayında Koltuk Yıkama hakkında detaylı bilgi almak için hemen ziyaret edebilirsiniz.

http://www.temizelkoltukyikama.com